Skip to content
Kyano Digital

Welkom Michael en Richie!

Ons team is versterkt met twee nieuwe collega’s. Beiden zullen gedurende een half jaar stage lopen, en we zijn verheugd om hen te verwelkomen in ons team.

Michael studeert Softwaredevelopment aan het Alfa College in Groningen. Hij zal een bijdrage leveren aan front-end werkzaamheden binnen ons team. We kijken ernaar uit om zijn technische kennis en enthousiasme te benutten. Richie studeert Communicatie en Multimedia Design aan NHL Stenden in Leeuwarden. Hij zal met zijn creatieve vaardigheden een waardevolle aanvulling zijn in ons team. Richie zal betrokken zijn bij verschillende projecten op het gebied van webdesign.

We zijn ontzettend blij met de toevoeging van onze nieuwe collega’s aan ons team. Wij kijken ernaar uit om met Michael en Richie samen te werken en wensen onze nieuwe collega’s veel plezier en succes toe!

Wil je onze nieuwe collega’s beter leren kennen? Houd onze Instagram en LinkedIn in de gaten!
Ben jij ook nog opzoek naar een leuke stage? Bekijk onze openstaande vacatures.

Delen:


Kyano Digital