Deze maand hebben wij drie nieuwe collega’s welkom mogen heten in ons team. Het team wordt vanaf nu versterkt door Zaying, Nick en Cedric.

Door de komst van Zaying en Nick hebben wij twee nieuwe Digital Designers & Content Creators in ons team. Ze studeren allebei Communicatie & Multimedia Design en zullen een half jaar stage lopen bij ons. Zij gaan zich voornamelijk bezig houden met het maken van designs voor onze social media platformen.

Cedric is een Front-end developer. Hij studeert de opleiding tot Software Developer (technical). Hij houdt zich bezig met de opmaak van websites. Met de richtlijnen van een design in zijn achterhoofd gaat hij ervoor zorgen dat alles goed en soepel werkt op een website.

We zijn ontzettend blij met de toevoeging van onze nieuwe collega’s aan ons team. Wij kijken ernaar uit om met Zaying, Nick en Cedric samen te werken en wensen onze nieuwe collega’s veel plezier en succes toe!

Wil je onze nieuwe collega’s beter leren kennen? Houd onze socials in de gaten!